Oferta

_________________________________________________________________________

 Konsultacja wstępna online

140 zł

Co obejmuje konsultacja?

Konsultacja obejmuje szczegółowy wywiad żywieniowy wraz z analizą dotychczasowego sposoby żywienia i wskazaniem ewentualnych błędów. Podczas konsultacji określimy cele i plan działania.

 Konsultacja kontrolna online

100 zł

Co obejmuje konsultacja?

Podczas konsultacji porozmawiamy o dotychczasowym przebiegu diety i przeanalizujemy uzyskane wyniki aby ocenić jej efekty. Po konsultacji pacjent otrzyma zgodnie z ustaleniami dalsze zalecenia oraz modyfikacje planu jedzenia lub nowy 7 dniowy jadłospis.

 Miesięczny pakiet opieki dietetycznej

350 zł

Co obejmuje pakiet?

Pakiet obejmuje konsultację wstępną z 14 dniowym indywidualnym jadłospisem do zastosowania przez miesiąc oraz konsultację kontrolną. Podczas miesięcznej opieki możliwy jest stały kontakt mailowy z dietetykiem, omówienie cotygodniowego raportu z przebiegu diety oraz ewentualna modyfikacja diety.

 Indywidualny plan żywieniowy z przepisami na 7 dni – 120 zł

Indywidualny plan żywieniowy z przepisami na 14 dni – 180 zł

Indywidualny plan żywieniowy z przepisami na 21 dni – 240 zł

Pakiet – Zmiana nawyków żywieniowych w oparciu o dzienniczek żywieniowy

350 zł

Co obejmuje pakiet?

Pakiet skierowany jest do osób, które nie lubią gotować zgodnie z rozpiską ale chcą nauczyć się jak jeść zdrowo i w odpowiedniej dla siebie ilości. Pakiet obejmuje konsultację wstępną oraz 3 konsultacje kontrolne online. Współpraca opiera się na pracy z dzienniczkiem żywieniowy i nauce samodzielnego komponowania zdrowych posiłków. Podczas cotygodniowych spotkań omówimy stosowaną przez Ciebie dietę, zaplanujemy kolejny tydzień oraz popracujemy nad poprawą błędów.

Przykładowy plan na 1 dzień – dieta 1500 kcal – 4 posiłki