Aktywność fizyczna to jeden z filarów naszego zdrowia.

  • Ćwiczenia i trening nie tylko wspierają proces odchudzania i utrzymania prawidłowej masy ciała ale też poprawiają wygląd naszej sylwetki, wzmacniają mięśnie i ujędrniają nasze ciało.
  • W czasach, gdy większość z nas prowadzi siedzący tryb życia, regularna aktywność fizyczna jest niezbędna do utrzymania dobrej kondycji i zdrowia.
  • Ruch wspiera też nasze zdrowie psychiczne – redukuje stres i wspiera wydzielanie endorfin!
Chcesz zadbać o swoje zdrowie zarówno prawidłowo się odżywiając jak i będąc aktywnym?

Wybierz pakiet TRENING + DIETA

Ja odpowiadam w tym duecie za dietę. Dopasuję kaloryczność do Twojego zapotrzebowania, dobiorę odpowiedni rodzaj diety na podstawie wnikliwego wywiadu żywieniowego i ułożę jadłospis, który nie tylko będzie smaczny i pomoże w osiągnięciu wyznaczonego wspólnie celu ale też będzie dbał o energię, siłę i regenerację podczas dni treningowych.

Treningiem zajmie się Piotr Żak – doświadczony trener personalny i trener przygotowania motorycznego, absolwent wychowania fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nie ważne na jakim jesteś poziomie, nie ważne czy ograniczają Cię dawne kontuzje czy nadwaga – Piotr dobierze rodzaj treningu do Twoich możliwości i będzie prowadził Cię krok po kroku do zamierzonego celu. Na treningu na pewno nie zabraknie profesjonalnej opieki, sporej dawki motywacji ale też dobrej zabawy i humoru.
Zajęcia z Piotrem odbywają się na warszawskiej Pradze Południe.

Więcej informacji o Piotrze i pakietach znajdziesz na stronie https://trenerpiotr.pl/

W PAKIECIE TANIEJ !

Decydując się na współpracę z dietetykiem i trenerem, miesięczna opieka dietetyczna kosztować Cię będzie 20 % mniej.

549 zł439,20 zł

Ponadto na początku współpracy i w jej trakcie wykonana zostanie analiza składu ciała, aby jeszcze lepiej kontrolować postępy diety i ćwiczeń.